Všehochuť

Chystají se opustit mou sbírku

15. dubna 2015 v 9:30
Krásný den všem! Omlouvám se, že jsem se teď na delší dobu odmlčela, ale v poslední době vůbec nic nestíhám :-( To je tak, když byste potřebovaly den alespoň o 12 hodin delší...
Trošku jsem přemýšlela a dělala pořádek mezi svými panenkami a rozhodla jsem se, že potřebuji ovolnit nějaké místo, tudíž jsem vybrala pár krásek, které bych chtěla poslat dál.
Představím vám je tady na blogu, protože bych chtěla, aby se dostaly do těch nejlepších rukou a to jsou ruce vás - sběratelek :-)

Pokud byste měly o některou panenku zájem, kontaktujte mě, prosím, do zprávy autorovi nebo pište do komentářů a pak se domluvíme dál :-)

Empress of Emerald


Duchess of Diamonds


Countess of Rubies


Pink Ribbon


Sophisticated Wedding


Society GirlTales of the Arabian Nights


The Rose Barbie


Reem Acra


Hanae MoriTřeba se Vám některá z panenek bude líbit, v tom případě neváhejte a kontaktujte mě :-)
 
 

Kráska v nesnázích

3. března 2015 v 10:58
Dnes se na Vás obracím s prekérní situací. Top modelka Theresa vyla pozvána na velmi významnou společenskou akci, kde se sejde veškerá smetánka motající se kolem módy a řeší dilema, jaké šaty si má vybrat. Několikrát zkoušela tyhle a pak zase tamty, ale ne a ne se rozhodnout. Vyfotila jsem ji tedy při tom těžkém rozhodování a obracím se na Vás, zda byste nám to pomohly rozluštit. Mně se totiž líbí všechny a moc bych Therese nepomohla :-)
P.S.: Náušnic a botiček si nevšímejte, které šaty Therese vyberete, tak jí pak k nim vyberu ladící náušničky i botičky :))

Šaty číslo 1

 

Šaty číslo 2

Šaty číslo 3Šaty číslo 4Šaty číslo 5A konečně šaty s číslem 6
Jistě chápete, jak je to pekelně těžké rozhodování :-( Theresa moc děkuje za pomoc! :-)Jak to všechno začalo

11. února 2015 v 13:51
Známe to asi všechny sběratelky,to zamyšlení se,kdy a jak to vlastně začalo. Taky jsem nad tím zapátrala a přišla jsem na to,že jsem panenky milovala už od dětství, vždycky jsem obcházela hračkářství a obdivovala všemožné panenky, převlékala je, ale že existují nějaké sběratelské,o tom jsem neměla ani potuchy. Jednou jsem ale objevila letáček,kde byly vyobrazeny sběratelské panenky a zamilovala jsem se na první pohled. Moje první sběratelská panenka byla Barbie Festivals of the World Carnaval Rio. Pamatuji si,že jsem ji opečovávala a měla u mě výsostné postavení :-) Postupně jsem dokoupila celou řadu a tím bohužel dostupnost těchto panenek u nás v ČR skončila a já si myslela,že skončilo i mé sběratelství. Pak jsem ale přes jednu kamarádku přišla na to,jak snadno se dá nakupovat v USA no a........dál už to asi všechny známe,nebo ne? :-)
 
 

Reklama