Soutěže

Druhé kolo soutěže o Miss nevěstu

24. února 2015 v 8:17
Tak a máme tady druhé kolo soutěže o Miss nevěstu, takže se budete moci znova pokochat a přidat si hlas do anketky, to máte ale radost,coo? :D Schválně jsem soutěž rozdělila do dvou částí, ať mají holky větší šanci vyhrát anketu ve své skupině :-) Opět jsem,až na pár výjimek, do svatebek navlékla Barbie Basics, dala jim do ruky kytice a postavila je před objektiv. A na vás je opět posoudit, které to sluší nejvíce. Tak příjemné hodnocení! :-)


Anais

 

Grace


SamanthaMiaMidgeSandraJulia

 

 

Zrcadlo,zrcadlo,řekni mi,kdo je ze všech nevěst ta nejkrásnější?

20. února 2015 v 17:58

To jsem tak jednou brouzdala po Fléru a narazila jsem na jednu moc šikovnou paní, která vyráběla skvostné svatební šaty no a já zahořela touhou obléct svoje panenky do takových šatů :-) Tak jsem paní poprosila a ta byla moc ochotná a ušila mi je na zakázku. Dovedete si představit tu radost,když mi pan pošťák zazvonil u dveří a šla jsem si vyzvednout vytoužené šatičky! Teď to u nás vypadá jako na té největší svatební přehlídce :-) Holky se ale nemůžou domuvit,která je ta nejkrásnější nevěsta a zrcadlo zarytě mlčí, tudíž potřebuji Vaši pomoc,abyste to rozsoudili.
Přeji Vám krásné pokoukání a děkujeme za pomoc při rozhodování ! :-)

Patricia


Gwyneth

 


MonicaTiril


Deborah


Lilly

Layla


Megan
 

 
Kylie

Taneční soutěž

20. února 2015 v 14:12


Dnes tady mám něco pro milovníky tance :-) Rozhodla jsem se uspořádat taneční soutěž, aby konečně mohli všichni zúčastnění prodat ta léta dřiny, krve a potu :-) No co Vám budu povídat,byla to jedna velká paráda, soutěžící se předháněli v tom,kdo podá lepší výkon a tak ne a ne zvolit vítěze. Budete mi s tím muset pomoci :-) Tak schválně, komu udělíte zlatou medaili a titul mistrů světa :-) (více obrázků naleznete v galerii)

Greta a Carl - soutěžící ze ŠvédskaGabriela a Tobias - reprezentanti NěmeckaEliška a Adam - domácí čeští závodníci
Brittany a Michael - soutěžící z USA

Anna a Gregor - Rakušané
 
 

Reklama