Sběratelské Barbie

On Location: Monte Carlo

16. března 2015 v 13:47
Krásný den! Dnes Vám představím jednu z mých nejoblíbenějších krasavic. Tuhle krásku jsem objevila jednou v hračkářství a prostě jsem nemohla odolat! Podle mě je naprosto dokonalá - od vlasů před oblečení, líčení až k obličeji :-)
Vybrala jsem na focení oblečení, v čem se mi líbí úplně nejvíc a co si myslím, že jí nejvíce sedne. Takže se seznamte - tohle je Vivian,jedna z nejžádanějších modelek světa :-)) Přeji Vám krásné pokoukáníčko! :-)


Co myslíte,může si dovolit trošku odvážnější fotečku? :-)


A zde předvádí své vlasy v celé své kráse


A jako bonus jedna ležící :-)No posuďte sami, chybí jí něco k dokonalosti? :-)
 

The Look City Shine Mbili a Steffie

7. března 2015 v 10:09
Krásné sobotní dopoledne :-) Dnes Vám představím moje dvě nejnovější krásky z kolekce The Look City Shine. Když paní Iva prodávala úplně novou Mbili, tak jsem prostě neodolala a skočila okamžitě po ní :D No a viděla jsem u ní nafocenou také Steffie a okouzlila mě, tudíž jsem zapátrala, kde ji nejlépe a nejvýhodněji sehnat a včera mi dorazila :-)
Rozhodla jsem se Vám představit obě dvě najednou, tentokrát jsem fotila na posteli a co Vám budu povídat, holky si focení náramně užívaly :-)
Čokoládová kráska u mě dostala jméno Veronica a kudrnatá brunetka je Céline.
Tady jsou holky v celé své kráse :-)

VeronicaCélineA obě holky dohromady

 
 

Barbie Red Carpet Green Dress

2. března 2015 v 14:41
Tentokát Vám předatavuji tuto krásku z kolekce The Look Red Carpet. Tato tmavovláska s tváří Aphrodite byla původně oblečena do zelených jednoduchých šatů ke kolenům, měla stříbrné náušničky, psaníčko a boty. Její původní účes byl vyčesaný vysoký culík, který jsem zapletla do copu, takhle se mi více líbí :-) Dala jsem jí jméno Beatriz.
Když mi přicestovala objednaná sada golfového oblečení, koukla jsem na Beatriz a bylo jasno, kdo bude toto oblečení nosit :-)


Fotky ještě v původním oblečení

 
 
 


Pak se převlékla a vyrazila na green :))

 
 


Jo!! Trefila jsem to parádně!Nezbytný strečink nakonec :)

 
 

Můj nejnovější přirůstek

26. února 2015 v 13:03
Hrozně dlouho se mi líbila kolekce Barbie The Look Red Carpet a neuměla jsem se rozhodnout, kterou Barbie z nich přivítám do své sbírky. Po dlouhém váhání a neustálém prohlížení fotek jsem se rozhodla pro tuhle krásnou Louboutinku. Ano, opět zvítězila moje slabost pro zrzky a navíc takhle má prostě dokonalý obličej! :-) Tak jsem si ji vybrala na ebayi a s pomocí ochotné a zlaté Lucky jsem si ji zakoupila. Netrpělivě jsem vyhlížela pana pošťáka s balíčkem a když jsem ji spatřila, byla ještě krásnější než na obrázku. Dostala u mě jméno Abigail, umyla jsem jí vlásky a představila ostatním :-)
Tady přidávám pár fotek z jejího prvního focení u mě :-)

Ještě v původních šatech


A tady v oblečku od paní Hanky z Fléru, zbývalo k němu vybrat jen kozačky a mohlo se začít fotit :) 
 

Reklama