Březen 2015

Sophie a první jarní paprsky

17. března 2015 v 15:32 Barbie Basics
Konečně to venku začíná připomínat jaro, tak jsem mohla letos poprvé uskutečnit venkovní focení. Dlouho jsem se rozhodovala, kterou krásku vytáhnu na zahradu a postavím před objektiv. Nakonec to vyhrála Sophie - blonďatá zástupkyně Basics řady. Ponechala jsem jí původní šatičky i botičky a vyrazily jsme ven. Sophie si focení náramně užívala, jak je z fotek dobře vidět :-)

 
 

On Location: Monte Carlo

16. března 2015 v 13:47 Sběratelské Barbie
Krásný den! Dnes Vám představím jednu z mých nejoblíbenějších krasavic. Tuhle krásku jsem objevila jednou v hračkářství a prostě jsem nemohla odolat! Podle mě je naprosto dokonalá - od vlasů před oblečení, líčení až k obličeji :-)
Vybrala jsem na focení oblečení, v čem se mi líbí úplně nejvíc a co si myslím, že jí nejvíce sedne. Takže se seznamte - tohle je Vivian,jedna z nejžádanějších modelek světa :-)) Přeji Vám krásné pokoukáníčko! :-)


Co myslíte,může si dovolit trošku odvážnější fotečku? :-)


A zde předvádí své vlasy v celé své kráse


A jako bonus jedna ležící :-)No posuďte sami, chybí jí něco k dokonalosti? :-)
 

The Look City Shine Mbili a Steffie

7. března 2015 v 10:09 Sběratelské Barbie
Krásné sobotní dopoledne :-) Dnes Vám představím moje dvě nejnovější krásky z kolekce The Look City Shine. Když paní Iva prodávala úplně novou Mbili, tak jsem prostě neodolala a skočila okamžitě po ní :D No a viděla jsem u ní nafocenou také Steffie a okouzlila mě, tudíž jsem zapátrala, kde ji nejlépe a nejvýhodněji sehnat a včera mi dorazila :-)
Rozhodla jsem se Vám představit obě dvě najednou, tentokrát jsem fotila na posteli a co Vám budu povídat, holky si focení náramně užívaly :-)
Čokoládová kráska u mě dostala jméno Veronica a kudrnatá brunetka je Céline.
Tady jsou holky v celé své kráse :-)

VeronicaCélineA obě holky dohromady

 
 

Kráska v nesnázích

3. března 2015 v 10:58 Všehochuť
Dnes se na Vás obracím s prekérní situací. Top modelka Theresa vyla pozvána na velmi významnou společenskou akci, kde se sejde veškerá smetánka motající se kolem módy a řeší dilema, jaké šaty si má vybrat. Několikrát zkoušela tyhle a pak zase tamty, ale ne a ne se rozhodnout. Vyfotila jsem ji tedy při tom těžkém rozhodování a obracím se na Vás, zda byste nám to pomohly rozluštit. Mně se totiž líbí všechny a moc bych Therese nepomohla :-)
P.S.: Náušnic a botiček si nevšímejte, které šaty Therese vyberete, tak jí pak k nim vyberu ladící náušničky i botičky :))

Šaty číslo 1

 

Šaty číslo 2

Šaty číslo 3Šaty číslo 4Šaty číslo 5A konečně šaty s číslem 6
Jistě chápete, jak je to pekelně těžké rozhodování :-( Theresa moc děkuje za pomoc! :-)
Barbie Red Carpet Green Dress

2. března 2015 v 14:41 Sběratelské Barbie
Tentokát Vám předatavuji tuto krásku z kolekce The Look Red Carpet. Tato tmavovláska s tváří Aphrodite byla původně oblečena do zelených jednoduchých šatů ke kolenům, měla stříbrné náušničky, psaníčko a boty. Její původní účes byl vyčesaný vysoký culík, který jsem zapletla do copu, takhle se mi více líbí :-) Dala jsem jí jméno Beatriz.
Když mi přicestovala objednaná sada golfového oblečení, koukla jsem na Beatriz a bylo jasno, kdo bude toto oblečení nosit :-)


Fotky ještě v původním oblečení

 
 
 


Pak se převlékla a vyrazila na green :))

 
 


Jo!! Trefila jsem to parádně!Nezbytný strečink nakonec :)

 
 

Oktoberfest

1. března 2015 v 17:21 Festivals of the world
Další panenka, kterou představím je z edice Festival of teh world. Je u mě skoro nejdelší dobu, pořídila jsem ji těsně po mé první Carnaval Rio. Musím se přiznat, že je to moje nejoblíbenější panenka z této série. Moc se mi líbí její účes a kroj a taky jemný obličej. Dala jsem jí jméno Sabine - jako správná Němka :) Na focení jsem využila dřevěnou židličku.
Obecně musím říct, že kolekce Festivals of the world se hodně povedla :)

 
 
 
 
 
 

 
 
 

Model No. 08 Collection 002.5

1. března 2015 v 11:36 Barbie Basics
Ahoj, dnes Vám představím moji jedinou zástupkyni kolekce 002.5, kteoru jsem zakoupila od Gábinky. Byla na Fashionstas tělíčku a s novým účesem. Přiznám se, že se mi takto líbí mnohem více než v původním účesu, vypadá více přirozeně a podle mě jí to jedině prospělo :-) Přišla v krásných růžových šatičkách s čelenkou a náušničami. U mě dostala jméno Elizabeth. Venku je počasí stále nic moc a paní zima ne a ne odejít, tudíž jsem musela pořídit fotky doma. Lizie jsem oblékla do soupravičky jak jinak než z Fléru a focení mohlo začít. :-)


Zde ještě v původním oblečení, ve kterém přišla


A tady už v novém oblečení