Únor 2015

Můj nejnovější přirůstek

26. února 2015 v 13:03 Sběratelské Barbie
Hrozně dlouho se mi líbila kolekce Barbie The Look Red Carpet a neuměla jsem se rozhodnout, kterou Barbie z nich přivítám do své sbírky. Po dlouhém váhání a neustálém prohlížení fotek jsem se rozhodla pro tuhle krásnou Louboutinku. Ano, opět zvítězila moje slabost pro zrzky a navíc takhle má prostě dokonalý obličej! :-) Tak jsem si ji vybrala na ebayi a s pomocí ochotné a zlaté Lucky jsem si ji zakoupila. Netrpělivě jsem vyhlížela pana pošťáka s balíčkem a když jsem ji spatřila, byla ještě krásnější než na obrázku. Dostala u mě jméno Abigail, umyla jsem jí vlásky a představila ostatním :-)
Tady přidávám pár fotek z jejího prvního focení u mě :-)

Ještě v původních šatech


A tady v oblečku od paní Hanky z Fléru, zbývalo k němu vybrat jen kozačky a mohlo se začít fotit :)
Druhé kolo soutěže o Miss nevěstu

24. února 2015 v 8:17 Soutěže
Tak a máme tady druhé kolo soutěže o Miss nevěstu, takže se budete moci znova pokochat a přidat si hlas do anketky, to máte ale radost,coo? :D Schválně jsem soutěž rozdělila do dvou částí, ať mají holky větší šanci vyhrát anketu ve své skupině :-) Opět jsem,až na pár výjimek, do svatebek navlékla Barbie Basics, dala jim do ruky kytice a postavila je před objektiv. A na vás je opět posoudit, které to sluší nejvíce. Tak příjemné hodnocení! :-)


Anais

 

Grace


SamanthaMiaMidgeSandraJulia

 

 

Zrcadlo,zrcadlo,řekni mi,kdo je ze všech nevěst ta nejkrásnější?

20. února 2015 v 17:58 Soutěže

To jsem tak jednou brouzdala po Fléru a narazila jsem na jednu moc šikovnou paní, která vyráběla skvostné svatební šaty no a já zahořela touhou obléct svoje panenky do takových šatů :-) Tak jsem paní poprosila a ta byla moc ochotná a ušila mi je na zakázku. Dovedete si představit tu radost,když mi pan pošťák zazvonil u dveří a šla jsem si vyzvednout vytoužené šatičky! Teď to u nás vypadá jako na té největší svatební přehlídce :-) Holky se ale nemůžou domuvit,která je ta nejkrásnější nevěsta a zrcadlo zarytě mlčí, tudíž potřebuji Vaši pomoc,abyste to rozsoudili.
Přeji Vám krásné pokoukání a děkujeme za pomoc při rozhodování ! :-)

Patricia


Gwyneth

 


MonicaTiril


Deborah


Lilly

Layla


Megan
 

 
Kylie


Taneční soutěž

20. února 2015 v 14:12 Soutěže


Dnes tady mám něco pro milovníky tance :-) Rozhodla jsem se uspořádat taneční soutěž, aby konečně mohli všichni zúčastnění prodat ta léta dřiny, krve a potu :-) No co Vám budu povídat,byla to jedna velká paráda, soutěžící se předháněli v tom,kdo podá lepší výkon a tak ne a ne zvolit vítěze. Budete mi s tím muset pomoci :-) Tak schválně, komu udělíte zlatou medaili a titul mistrů světa :-) (více obrázků naleznete v galerii)

Greta a Carl - soutěžící ze ŠvédskaGabriela a Tobias - reprezentanti NěmeckaEliška a Adam - domácí čeští závodníci
Brittany a Michael - soutěžící z USA

Anna a Gregor - Rakušané

Jak to všechno začalo

11. února 2015 v 13:51 Všehochuť
Známe to asi všechny sběratelky,to zamyšlení se,kdy a jak to vlastně začalo. Taky jsem nad tím zapátrala a přišla jsem na to,že jsem panenky milovala už od dětství, vždycky jsem obcházela hračkářství a obdivovala všemožné panenky, převlékala je, ale že existují nějaké sběratelské,o tom jsem neměla ani potuchy. Jednou jsem ale objevila letáček,kde byly vyobrazeny sběratelské panenky a zamilovala jsem se na první pohled. Moje první sběratelská panenka byla Barbie Festivals of the World Carnaval Rio. Pamatuji si,že jsem ji opečovávala a měla u mě výsostné postavení :-) Postupně jsem dokoupila celou řadu a tím bohužel dostupnost těchto panenek u nás v ČR skončila a já si myslela,že skončilo i mé sběratelství. Pak jsem ale přes jednu kamarádku přišla na to,jak snadno se dá nakupovat v USA no a........dál už to asi všechny známe,nebo ne? :-)